Management

George Dimitriu

Senior Real Estate Broker | Sales Manager | Dorobanti | Floreasca | Romana | Ultracentral

0740100802
george.dimitriu@pyfrealestate.ro

Marketing / Comunicare

Echipa de vanzari

Amalia G

Agent Imobiliar | Grozavesti | Politehnica | Regie | Militari

0740100802
amalia@pyfrealestate.ro

Teodor M

Agent Imobiliar | Obor | Colentina | Tei

0740100802
teodor@pyfrealestate.ro

Dalia R

Agent Imobiliar | 13 Septembrie | Rahova | Cotroceni

0740100802
dalia@pyfrealestate.ro

Georgiana C

Agent Imobiliar | Iancului | V.Luminoasa | Pantelimon

0740100802
georgiana@pyfrealestate.ro

Gabriel T

Agent Imobiliar | Rahova | Margeanului

0740100802
gabriel@pyfrealestate.ro

Toma A

Agent Imobiliar | 1 Mai | Grivita | Gara de Nord | Crangasi | Giulesti

0740100802
toma@pyfrealestate.ro

Alberto P

Agent Imobiliar | Tineretului | Vacaresti | Timpuri Noi

0740100802
alberto@pyfrealestate.ro

Alexandru R

Agent Imobiliar | Dristor | Baba Novac | Decebal

0740100802
alexandru@pyfrealestate.ro
Ai nevoie de ajutor? Ne puteti contacta pe